spam51 - Najlepsza strona spamerska w internecie!

 

Już
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
odwiedzin!
licznik odwiedzin


Facebook

Ogłoszenie

#1 2013-09-11 17:21:36

 MR

http://www.spam51.pun.pl/_fora/spam51/gallery/2_1377940009.png

Skąd: Wypizdowie
Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 395
Punktów :   
WWW

Copypasty

Prawda! Sam kiedyś próbowałem przywołać demona, na moje nieszczęście – udało mi się. Nie podam wam jednak inwokacji której użyłem, gdyż nie chcę abyście przechodzili przez to co ja. Pewnej nocy jak już pisałem udało mi się go przyzwać, stawił się w moim pokoju, ciężko mi nawet opisać jak wyglądał, powiem tylko, że nie chciałbym już zobaczyć tego, co wtedy widziały me oczy. Demon usiadł na łóżku i spokojnym głosem przedstawił się – z wiadomych względów nie podam wam jednak jego imienia. Spytał czemu go wezwałem, a ja nie wiedziałem co odpowiedzieć, patrzyłem tylko na niego jak wystraszony szczeniaczek. Wtedy wstał i okazało się, iż jest gigantyczny, garbił się, aby zmieścić się w moim pokoju. Wydawało mi się, że zajmuje całe pomieszczenie, przytłaczał mnie swoją wielkością. Skoro mnie już wezwałeś, to może masz jakieś pytanie, pytaj śmiało – rzekł spokojnym głosem. Zebrałem się w sobie i zadałem pierwsze pytanie jakie wtedy przyszło mi do głowy. Spytałem demona: A srasz? Demon odpowiedział, że tak, czasami mu się zdarza, po czym zaczął się śmiać. Nie wytrzymałem i również wybuchnąłem gromkim śmiechem. Staliśmy tak i pękaliśmy ze śmiechu. Gdy się uspokoiliśmy, demon spytał czy może skorzystać z komputera, odpowiedziałem, że pewnie, nie ma problemu. Demon odpalił kompa, wszedł na twarzoksiążkę i sprawdzał tam coś dość długo po czym pożegnał się i wyszedł. Od tamtej pory nawiedzał mnie regularnie, zajmował komputer i opalał mnie ze szlugów. Naprawdę nie polecam. Ostrożnie z okultyzmem, z tego naprawdę nic dobrego nie wynika, możecie co najwyżej napytać sobie biedy.

Offline

 

#2 2013-09-11 21:32:01

Szpamerek

http://www.spam51.pun.pl/_fora/spam51/gallery/2_1377940870.png

Zarejestrowany: 2013-08-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Copypasty

Mam o tym forum więc chyba nie ma sensu kopiować Creepy Legend

Ostatnio edytowany przez Szpamerek (2013-09-11 21:33:17)

Offline

 

#3 2013-09-12 15:09:38

 MR

http://www.spam51.pun.pl/_fora/spam51/gallery/2_1377940009.png

Skąd: Wypizdowie
Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 395
Punktów :   
WWW

Re: Copypasty

Szpamerek napisał:

Mam o tym forum więc chyba nie ma sensu kopiować Creepy Legend

Przecież od tego są copypasty żeby je kopiować, zresztą jak sama nazwa wskazuje

Teraz kolejna:

Chciałem pomówić, kurwa, o METALACH. Metale są jak karaluchy. Nikt ich nie chce, a jest ich wszędzie pełno (w internecie oczywiście, nie w realu). Wpierdolą się zawsze w jakąkolwiek dyskusje która ma cokolwiek wspólnego z metalem czy muzyką w ogóle. Ale najbardziej mnie frapuje, że nie zdają sobie sprawy z własnej głupoty i totalnego faila jakim od zawsze był metal. Jak można być tak głupim i sądzić, że jak się będzie w nieskończoność zaklinać rzeczywistość i mówić, że czarne jest białe, pierdolizować to nagle nastąpi jakaś rewolucja. Co roku ma być ROK METALA, co roku powtarzanie, że metal jest lepszy a w techno są bluescreeny, doczepianie się do drobnych wad hip hopu czy popu a milczenie o ogromnych brakach metalu. Co chwila jakieś przepowiednie, to już jest przecież żałosne. Co to miało być, metal miał opanować całkowicie świat, muzykę, potem już tylko 10 % murzynów, potem laptopy prezydenta i premiera, potem rozdawane Murzynom koszulki zespołów, potem komórki szare, potem piórniki i ołówki, ostatnio szansą był kryzys i obcinanie penisów. Wszędzie ten sam fail za failem a te metalowe cioty wiecznie pierdolą, że to spisek MTV lub głupota ludzi. Jak już się stało jasne, że metal nigdy się nie wybije, to zaczęło się pierdolenie "Każdy już codziennie uzywa metalu, bo korzysta z internetu, routerów i szpachlosprężarki". Nosz trzymajcie mnie, kurwa. Zawsze kurwa jest czyjaś inna wina, a nie metalu bo METAL TO HUJ: 1. Było pierdolenie, że Metallica się sprzedaje, bo jest przereklamowana. No to kurwa Krzysztof Ibisz zaczął sprzedawać laptopy z metalem, w supermarketach są tańsze laptopy z metalem lub bez metalu. I co? I chuj. 2. Potem było pierdolenie, że metal ma mało sterowników, bo producenci nie otwierają specyfikacji. Timbaland i Rick Rubin otworzyli się i co? I chuj, metalowe koncerty są chujowe jak skurwysyn, teraz nie ma na kogo zwalić. Po prostu wbijcie sobie to, metalowe cioty do głowy. Jeżeli nikt nie chce waszej muzyki, nawet ZA DARMO i to również w pubach, gdzie grają polkę. Nosz kurwa, nawet na wiejskich dyskotekach, gdzie większość szmat które są z łysym dresem nie występuje, większość już obecnie woli płacić za seks niż słuchać metalu. Więc kurwa, jak ktoś nie chce za darmo to znaczy, że coś jest kurwa nie tak i nie jest to globalna konspiracja Kaczyńskich. Także metale, zamknąć ryje, wypierdalać, żebym was więcej w internetach nie widział! METALE TO HUJ

Offline

 

#4 2013-09-15 14:01:10

Szpamerek

http://www.spam51.pun.pl/_fora/spam51/gallery/2_1377940870.png

Zarejestrowany: 2013-08-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Copypasty

Temu typkowi strzele z glana zaraz (Nie jestem metalem ale niektóre kawałki słucham xD) więc niech się pilnuje lepiej a w glanach metalu jest sporo więc kurwa nie pyskować -_- (Co to w ogóle jest o_O moim zdaniem słabe)

Offline

 
>> ZOBACZ CAŁĄ GŁÓWNĄ <<



| Współpraca, Reklama |



 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tril2010.pun.pl www.abbeymount.pun.pl www.spamerka.pun.pl www.extremefighters.pun.pl www.bud09.pun.pl